Úvod » Domácnost » Kuchyně » Pomoc při pečení » ČOKOKOTLÍKsilikonová dóza nasnadné rozpouštění


        

ČOKOKOTLÍKsilikonová dóza nasnadné rozpouštění

skladem

 

Číslo produktu: DA5445
naše cena bez DPH : 81,82 Kč
naše cena s DPH (21 %):
99,00 Kč
GOURMET silikonový ČOKOKOTLÍK®, Výška: 9 cm, průměr hrdla cca 5 cm, objem: 150 ml. Na rychlé a snadné rozpouštění čokolády, čokoládových polev a toppingů. Obrovskou výhodou je snadné mytí ČOKOKOTLÍKU® jak v myčce tak ruční mytí.
A) Rozpouštění čokolády v horké lázni: Čokokotlík postavte do vodní lázně o teplotě 80 stupňů celsia. Vyčkejte na rozpuštění čokolády.
B) Rozpouštění v mikrovlnné troubě: Podle typu Vaší mikrovlnky zvolte TŘETINOVÝ až maximálně POLOVIČNÍ výkon.  Testovali jsme na 100g nalámané čokolády na vaření značky figaro. Poloviční výkon z maximálního výkonu trouby (stupeň číslo 5 z deseti stupňů tedy 500W). Doba rozpouštění 5 minut. V polovině procesu jsme čokokotlík vytáhli (oddělali víčko) a po stranách mírně zmáčkli, aby se obsah "promíchal". Hotovo –fertig – šlus:-)))
Přerušení v procesu doporučujeme hlavně u Vašeho prvního "čokokotlíkování", abyste překontrolovali, jak se ta čokoláda chová právě ve Vaší mikrovlnce:-) Při opakovaném "čokokotlíkování" už to budete mít v "malíčku":-)))

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NDRiNjE0