Úvod » Domácnost » Praktické » školní potřeby » MUFIKouzelná pěnováPAFTELÍNA, 24 barev


        

MUFIKouzelná pěnováPAFTELÍNA, 24 barev

skladem

 

Číslo produktu: DA6111
naše cena bez DPH : 412,40 Kč
naše cena s DPH (21 %):
499,00 Kč
Vytvořte si s dětmi trvalé dekorace a ozdoby, které vám zůstanou na památku a "nezestárnou" jako klasická modelína...
Ideální na tvorbu figurek, kytiček, módních dopňků, šperků: naušnic, přívěšků, prstýnků. Oblíbená tvroba sezóoních dekorací.
Tuhnoucí paftelína (chcete-li plastelína, pastelína nebo modelína):
• rozvíjí tvořivost a fantazii • ultra lehká pěnová hmota (hi-tech materiál) • pro vyschnutí na vzduchu (cca 24 – 48 hodin) zůstávají „trvanlivé“ výtvory, s pružnou konzistencí, odolné pádu • vysychá kompletně bez zapékání • lze vytvořit tzv. „hopíky“ – kuličky, které se odrážejí od povrchu, na který je hodíte • nejdokonalejší „paftelína“ (nebo plastelína), jakou jste viděli: natahuje se jako žvýkačka (ale nelepí) - když z ní děláte tenký plát, trhá se jako papír, skáče, když z ní uděláte kuličku • možnost tónování a míchání barev (zesvětlit odstín nebo vytvořit úplně novou barvu mixováním dvou a více barev…) • velmi příjemná na manipulaci – nelepí se na ruce, velmi pružná – lze tvarovat různé slabé motivy bez porušení ... modelovací hmota pro malé i velké šikuly. Malá spotřeba hmoty na výrobky, vhodná pro kutily a na ruční práce.
Lze domalovat fixami, propiskou, vodovkami, temperami, olejovými barvami a jinými psacími pomůckami.
Dospělí můžou používat jako antistresovou hmotu (můžete v ruce různě mačkat, hladit, mnout.....). K uchování měkké hmoty uzavřete po použití do plastových kelímků
V balení 24 krásných zářivých i neutrálních barev (objem každého kelímku: cca 70 ml pěnové hmoty). Součástí balení je sada tvarovacího náčiní a potřeb k vytvoření prstýnků, připínací ozdoby, přívěšku s karabinkou, závěsné dekorace. 
Náš tip: Můžete použít také na otisky nožiček a ručiček Vašeho dítěte.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YWNjNG