Úvod » Domácnost » Praktické » Pro prodejce » Pomůcky prodejce » Sada 5 vzorků vůníinteriérových parfémů


        

Sada 5 vzorků vůníinteriérových parfémů

skladem

 

Číslo produktu: AA0879
naše cena bez DPH : 40,50 Kč
naše cena s DPH (21 %):
49,00 Kč
Sada 5 vzorků vůní interiérových parfémů.Sada obsahuje tyto vůně: Relaxation 45, Vanilla cream 46, Fever 47, Flower garden 48, Lagoon 49.
Stačí přivonět k tyčince, která je součástí uzávěru, nebo aplikovat vzorek na kousek papíru. Součástí balení je i etiketa, na které jsou natištěny názvy vůní. DOPORUČUJEME tuto etiketu nastříhat a následně nalepit na lahvičky. Zajistíte si tím, že budete mít lahvičky stále označeny názvem vůně (zamezíte případnému smytí již natisknutých čísel vůní na lahvičkách).
 
Našim prodejcům doporučujeme, aby si zakoupili sadu vzorků parfemací. Prodej při použití vzorečků je podle našich poznatků a letitých zkušeností trojnásobný oproti prodeji bez vzorků (jen na základě popisu vůně v katalogu). Umožníte tak zákazníkům přesně vybrat tu vůni, která jim nejvíce vyhovuje. Navíc si každý může svoji vůni otestovat. Jednorázová investice do nákupu vzorků se každému prodejci zcela určitě vyplatí!
Jedná se pouze o vzorky jednotlivých vůní, které slouží pro orientaci v typu dané vůně. Výrobek (FC Intérieur parfums), který si zakoupíte bude obsahovat větší procento parfemace.
UPOZORNĚNÍ! NUTNO uchovávat neustále ve svislé poloze (neklopit). Je to z důvodu vzlínání aromatických esencí.
5 x 5 ml.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MGNlMDI3