Úvod » Domácnost » Kuchyně » Vychytávky » VZDUCHOCUC automat.elektric. vakuovačka+ 5 ks zipov. sáčků


        

VZDUCHOCUC automat.elektric. vakuovačka+ 5 ks zipov. sáčků

skladem

 

Číslo produktu: DA6989
naše cena bez DPH : 742,98 Kč
naše cena s DPH (21 %):
899,00 Kč
VZDUCHOCUC SYSTEMAT
Automatická elektrická vakuovačka včetně 5 ks speciálních vakuovacích zipových sáčků s ventilkem o rozměrech: 2x 26 x 28 cm (objem cca 3000 ml) a 3x 22 x 21 cm (objem cca 1300 ml). Max. rozměry vakuovačky: Š 21,5 x H 5,5 x V 5 cm.
TRVALKA - tento produkt bude trvale v naší nabídce.
Vakuovací systém byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti. Potraviny uchovávané ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení: v mrazničce (protože nevymrzají) z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, ryby, zelenina, ovoce, domácí knedlíky,…), v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry, knedlíky,...). Můžete použít i pro uchovávání ořechů, kávy …
Potraviny se mohou ve vakuovacím zipovém sáčku ve vodě vařit/rozmrazovat = šťávy z potravin zůstávají v sáčku a nejsou uvolňovány do vody!
Dodáváme včetně síťového adaptéru, lze používat také na baterie (6x AA. nejsou součástí balení).
 
Další zipové sáčky s ventilkem můžete objednat kliknutím ZDE.
Více zkušeností zákazníků naleznete na otevřené Facebookové skupině "DEDRA - SYSTEMAT"
Záruční lhůta 24 měsíců.
 
Mnohostranné využití: 1) NA MASO NA MRAZÁK - Maso pak nevymrzá (jako v klasickém mikrotenu) a nejsou kolem něj vymrzlé ledové krystalky - sníh. 2) NA NAKLÁDÁNÍ MASA, protože ve vakuu se prostě marinuje lépe a rychleji. 3) NA ZELENINU 4) NA UZENINY - neosychají a vydrží déle. Jasným důkazem vám může být to, že už když třeba kupujete uzené, tak je už z prodejny vakuované. 5) NA SÝRY - ty už se také některé prodávají vakuované, aby se prodloužila jejich trvanlivost. 6) OVOCE - sezónní ovoce také nevymrzá. To znamená, že po půl roce v mrazáku nemáte JAHODY SE SNĚHEM, ale jahody. Ten, kdo má velký mrazák, tak vakuovačku využije opravdu hodně. V sáčcích můžete i vařit. 7) Metoda SOUS VIDE je pomalé vaření ve vakuu při nižších teplotách. Další použití: 8) Třeba BOJ PROTI MOLůM ve špajzce (!!!) Do sáčku se prostě mol nedostane. Do velkých sáčků lze vakuovat i menší kousky oblečení (cestování nebo skladování).
SÁČKY JSOU OPAKOVATELNĚ použitelné. Dají se mýt v myčce.A) Obrátit narubyB) Navléknout na talířek (aby sáček neodfoukl proud vody)C) Hotovo
 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YWM1MzQ