Úvod » Domácnost » Praktické » Pro prodejce » Pomůcky prodejce » Vzorky 5 vůnísada F


        

Vzorky 5 vůnísada F

skladem

 

Číslo produktu: AA0876
naše cena bez DPH : 40,50 Kč
naše cena s DPH (21 %):
49,00 Kč
SADA F - vzorky 5 vůní
Sada obsahuje tyto vůně: saison parfum 17 + lila fashion 15 + essence de jasmin 13 + fleur de vanille 5 + c´est la vie 8.
Součástí balení je i etiketa, na které jsou natištěny názvy vůní. DOPORUČUJEME tuto etiketu nastříhat a následně nalepit na lahvičky. Zajistíte si tím, že budete mít lahvičky stále označeny názvem vůně (zamezíte případnému smytí již natisknutých čísel vůní na lahvičkách).
 
Našim prodejcům doporučujeme, aby si zakoupili sadu vzorků parfemací. Prodej při použití vzorečků je podle našich poznatků a letitých zkušeností trojnásobný oproti prodeji bez vzorků (jen na základě popisu vůně v katalogu). Umožníte tak zákazníkům přesně vybrat tu vůni, která jim nejvíce vyhovuje. Navíc si každý může svoji vůni otestovat. Jednorázová investice do nákupu vzorků se každému prodejci zcela určitě vyplatí!
 
Jedná se pouze o vzorky jednotlivých vůní, které slouží pro orientaci v typu dané vůně. Výrobek (Parfum / Eau De Parfum / Eau De Toilet / Deodorant), který si zakoupíte bude obsahovat větší procento parfemace (Parfum = obsahuje 25-40 % parfémové složky, Eau De Parfum = obsahuje 15-25 % parfémové složky, Eau De Toilet = obsahuje 8-12 % parfémové složky a Deodorant = obsahuje do 10 % parfémové složky).
UPOZORNĚNÍ! NUTNO uchovávat neustále ve svislé poloze (neklopit). Je to z důvodu vzlínání aromatických esencí. 5 x 5 ml.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YTRjMzBk